A Question Of

A Question Of

Год основания: 2010
Страна: Дания
Класс бренда: средний
Стиль бренда: уличный


A Question Of: життя у стилі SWAG
  • До вашої уваги історія двох друзів, які були об’єднані загальною пристрастю до створення комфортного та функціонального одягу.
  • Перші колекції A Question Of було створено у 2010 році. Все почалося з виробництва невеликої колекції чорно-білих органічних футболок з цікавими прінтами.
  • Цікаво, що молода компанія потратила зовсім мало часу на те, щоб стати популярною.
  • На даний час колекції A Question Of модна придбати по всьому світу, починаючи від Парижа до Лондона і Токіо та Берліну. Товари бренду відрізняються чистими, чіткими але не зважаючи на це грайливими конструкціями та моделями.
  • Високий попит на моделі бренду A Question Of став ознакою того, що дрібне виробництво чорних та білих футболок слід було швидко переводити у новий статус. Саме тому розпочалося виготовлення чотирьох повних колекцій A Question Of на рік.

Сьогодні колекції A Question Of - це уже не просто футболки, тепер це різноманіття зручного одягу. Любов до комфорту та монохромності продовжує відігравати суттєву роль у кожній новій колекції даного бренду. Всі моделі виготовляються з бавовни найвищої якості, адже марка зробила головний акцент на виготовленні органічного одягу.

Чим відрізняються моделі A Question Of від інших виробів з бавовни? Тим, що вони створюються без використання токсичних хімічних речовин, що робить цей одяг більш здоровим та натуральним не лише для вас, а і для навколишнього середовища.

Товари бренду A Question Of - це світ модного молодіжного одягу, це вулична мода, це комфорт та зручність де б ви не знаходилися. Натуральні тканини, якісна фурнітура, цікаві фасони - все це створюється для вас.

Комфортний одяг з легкими нотками Скандинавії, виготовлений у Данії. Наповніть своє життя яскравими нотками, практичністю та цікавими монохромними прінтами. Весь одяг створений у одній гамі та в одній тематиці.

Сьогодні марка пропонує своїм клієнтам зі всіх країн доставку товару прямо додому, для цього варто просто замовити товари бренду A Question Of через інтернет-магазин марки.

 

Нет результатов.
Наверх