Japan Rags

Japan Rags

Год основания: 2002
Страна: Франция
Класс бренда: средний
Стиль бренда: повседневный


Моделі Japan Rags: стиль справжніх чоловіків і чарівних жінок

Цей французький бренд створює взуття та одяг починаючи з 2002 року. Сьогодні моделі Japan Rags - це стильний, якісний і яскравий одяг для чоловіків та жінок.

  • Назва для бренду появилася далеко не просто так, креативний директор марки був натхненний японською культурою, традиціями одягу та життя, особливо в період після Другої світової війни - саме в цей час Японія стала лідером вінтажної моди. Поєднуючи цікавий європейський і стиль і давні традиції свої країни, вони створювали цікаві, модні, а подекуди навіть дивні моделі, які тим не менше користувалися небувалою популярністю по всьому світу.І ось, креативний директор надивившись давніх фотографій вирішив, що пора не лише надихатися, але й створювати. Моделі Japan Rags - це вишуканий світ модного, брутального і сексуального одягу.
  • Після масового імпорту американського одягу у Японію, захопилися використанням вживаного одягу, почали переформатовувати його і налаштовувати для власних потреб, стилів, надаючи американським моделям переваг Японії. Так, і з’явилася ідея оригінального японського вінтажного одягу у сучасній інтерпретації - моделі Japan Rags - це чарівне поєднання минулих цікавих і незвичайних ідей, сучасних технологій, японської якості і американського стилю. Тепер, моделі Japan Rags - це чоловічий та жіночий одяг, а також декілька ліній для малюків та підлітків. Окрім цього не так давно було запущено колекції Japan Rags - взуття на кожен день. Якісна шкіра, увага до деталей, функціональність та практичність зробили моделі Japan Rags стильними і модними.

Завдяки старовинним деталям, модним конструкціям та легким ноткам Японії колекції Japan Rags - це сучасна інтерпретація класики. Поєднання вінтажного стилю з новими тенденціями моди - постійне оновлення - це ключ до успіху товарів бренду Japan Rags. Одяг та взуття цього бренду прекрасно підходить для сучасних молодих чоловіків, які обирають моду і практичність у одному флаконі. Не бійтеся виділяти на фоні сірої маси!

Нет результатов.
Наверх